Meist

Esimesed hetked on 2018 aastal asutatud perefirma, millest on tänaseks saanud üks Eesti armastatuim beebibränd.

Meie esimeseks tooteks olid mustvalged beebiea edusammude kaardid (need), mille järgi oleme ka oma nime saanud. Kaardid sündisid puhtalt oma vajadusest minimaalse kujundusega kaartide järgi ja kuna see hetk turul midagi sellist ei olnud, siis tuligi need ise kujundada.

Aastatega on meie tootevalik märkimisväärselt suurenenud ja kõik tooted, mis meie valikus leiduvad, on hoolikalt läbimõeldud ning disainitud. Usun, et me ei pea mainimagi, et oleme päriselt ka väga uhked nende üle! Kui me peaks valima kõikide toodete seast välja kõige lemmikumad, siis kindlasti saaks nendeks meie personaliseeritud kaisuloomad ning bambusest musliintekid. Tänu viimastele oleme pälvinud paljude emade heakskiidu ja soosingu, sest meie tekid on täiesti uskumatult pehmed ning siidised. Iga tekk valmib käsitööna suure hoolega Euroopas.

Tänaseks on meie tooted müügil ka mitmes (e)poes ja kui arvad, et meie tooted võiks sobida ka sinu (e)poodi, siis võta meiega julgelt ühendust!

Aitäh, et võtsid aega meiega tutvumiseks ja oleme tänulikud neile lastele ning vanematele, kellega koos Esimesed hetked kasvab!