KKK

Kui kaua läheb minu tellimusega aega?

Ilma personaliseeringuta tooted postitame 3* tööpäeva jooksul. Personaliseeritud toodete valmimisaeg on 5* tööpäeva, lisandub tarneaeg 1-3 tööpäeva. Kui Su tellimuses on mitu toodet, millest üks on personaliseeringuga, siis sõltub tarneaeg personaliseeritud toote tarneajast.
Juhul kui Sul on kiire, siis anna sellest meile esimesel võimalusel teada ja üritame Sinu tellimuse teele panna nii kiiresti kui võimalik.
Kampaaniaperioodil/pühadel võib tarneaeg olla tavapärasest pikem.

*Kui ei ole kirjutatud teisiti toote all.

Milliseid tarnevõimalusi te pakute? Kas saan ise oma tellimusele järgi tulla?

Pakke saadame DPD, Itella ja Omniva pakiautomaatidesse, DPD kulleriga kasvõi koju ja kui soovid tellida välismaale, siis saadame ka sinna. Eestis saadame alates 50€ tellimusest paki tasuta Omniva pakiautomaati.
Oma tellimusele saad ise järgi tulla Kuressaares ja kui see on valmis, siis saabub Sulle vastavasisuline SMS täpsustava infoga.

Kas tellitud toodet on võimalik tagastada?

Kui ostetud kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on õigus see tagastada või vahetada teise suuruse või mudeli vastu 14 päeva jooksul. Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil info@esimesedhetked.ee. Personaliseeritud tooteid ei ole võimalik tagastada.
Loe tagastamisest lähemalt SIIT.

Sain e-maili, et mu tellimus on täidetud, aga ma ei ole seda kätte saanud.

“Tellimus on täidetud” email saabub Teile siis kui tellimus on meie poolt pakitud ja ootab kulleri poolt pealekorjet. Sellele lisandub transpordiaeg 1-3 tööpäeva.

Mis materjalist on valmistatud lutiketid ja närimislelud?

Meie lutiketid ja närimislelud on valmistatud loodussõbralikest materjalidest – silikoonist (BPA, ftalaatide, kaadmiumi ja muude kahjulike ainete vaba) ning naturaalsest pöögipuidust. Lutiketi kinniti on plii- ja niklivaba.

Ma ei ole kindel, kas minu valitud (lutiketi/närimislelu/imetamiskee) toonid (või beebibodi/t-särgi kirja kujundus/värv) sobiksid omavahel kokku. Kas enne postitamist oleks võimalik toodet näha?

Jah! Jäta kommentaaride lahtrisse märge, et soovid tootest enne postitamist pilti ja saadame selle. Kui tulemus pole ikka see, mida lootsid ja soovid midagi muuta, siis muudame.

Mida tähendab “Soovin kaasa ka MAM, BIBS Couture/Supreme lutile sobilikku kinnitust”? Kas lutiketti ei saagi kõikide luttidega kasutada?

Meie lutiketid sobivad kokku enamuste brändide luttidega ning lutikett kinnitatakse otse luti külge. MAM ja BIBS Couture/Supreme luttidel puudub koht, kuhu lutikett kinnitada ning selleks on vaja nö. vahelüli, mis kinnitatakse lutiketi külge ning see siis omakorda MAM, BIBS Couture/Supreme luti külge. Kui teete sinna kasti linnukese, siis paneme selle adapteri kaasa. See ei tähenda, et teiste firma lutte kasutada ei saaks – MAM, BIBS Couture/Supreme luti kinnituse panete siis lutiketi külge kui selleks tekib vajadus.