Musliinteki ABC

Meie bambusest musliintekk on ideaalne kaaslane palaval päeval, sest aitab vältida beebi ülekuumenemist, külmematel ilmadel aga hoiab teda soojas. Tekk on valminud käsitööna bambusviskoosist (70%) ja orgaanilisest puuvillast (30%). Tänu bambusele on need antibakteriaalsed, aitavad imada niiskust ja pakuvad ka UV-kaitset. Lisaks on need hingavad ja siidiselt pehmed.

Meie tekid on just paraja suurusega ehk 120x120cm, mis tähendab, et neid saab kasutada väga pikalt. Kasuta seda beebi mähkimisel, tekina, vankri- või imetamiskattena kui ka kuivatamisel rätikuna.

Meie bambusest musliintekid on emade poolt soovitatud ja beebide poolt armastatud.

HOOLDUS

Masinpesu 30°C kraadi ja lase kuivada õhu käes. Tead, mis on eriti tore meie tekkide puhul? Need muutuvad iga pesuga üha pehmemaks!

BEEBI MÄHKIMINE

Kas teadsid, et mitmed uuringud väidavad, et sissemähkimine aitab beebil paremini magada? Teki sisse mähkimine meenutab beebile maailma kõige turvalisemat kohta ja see mõjub rahustavalt. Tugev, kuid õrn mähkimine annab samasuguse turvatunde kui emaüsas, mis omakorda on magusa une peamine eeldus. Sissemähkimine aitab vältida ka nn Moro refleksi, kui vastsündinud beebi oma käsi ja jalgu siputavad ja ennast sellega üles äratavad. Kui sinu beebi on üks nendest, kellele meeldib sissemähkimine, siis siin on lihtne õpetus kuidas meie musliintekiga beebit mähkida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga